Witajcie na mojej stronie. Nazywam się Piotr Iwan i jestem właścicielem IwanStudio – Studio Grafiki Kreatywnej. Skąd ta nazwa? Pojawiła się w mojej głowie, kiedy szukałem pomysłu na nazwę firmy. Tworząc ciekawe grafiki w logotypach uwalniam swoją wyobraźnię i staram się być bardzo kreatywny.

Zadowolenie Klienta jest dla mnie priorytetem – tworząc grafikę dla swoich klientów mam swoje zarysy jak ma ona wyglądać jednak efekt końcowy ma podobać się Klientowi. Dlatego jestem otwarty na propozycje zmian, a często metodą prób i błędów wspólnie dochodzimy do zadowalającego wyniku wspólnej pracy – ja rysuję, ponieważ ktoś nie potrafi, ktoś poprawia, ponieważ ma inne spojrzenie niż ja.

W chwili obecnej moja działalność ma formę pracy dodatkowej. Na co dzień zajmuję się prowadzeniem sklepu internetowego oraz kilku stron www. Nie mniej jednak chcę rozwijać własną działalność oraz siebie.

Sądzę, iż wspólnie możemy stworzyć niepowtarzany projekt, który pomoże zidentyfikować Waszą firmę za pomocą znaku i nazwy. Wspólnie zawalczmy o klienta końcowego i pozytywny odbiór na rynku.

Pozdrawiam,
Piotr Iwan